YUKARI

Yurt Dışı Eğitim Bilgi Formu

Bilgi edinmek istediğiniz yurt dışı eğitim ile ilgili sorularınızı iletebilirsiniz! Konusunda uzman arkadaşımız size en kısa zamanda ulaşarak bilgilendirecektir.

Yurt Dışı Eğitim

Eğitim, farklı kültürlere sahip milletlerden milyonlarca insanın katılımıyla çeşitlenen çok büyük bir olgu.

Yurt dışında eğitim ise bizim Türkiye’den bakış açımızla; ülkemizde yaşayan insanların onlarca farklı ülkede eğitim alarak kendilerini geliştirmelerine, farklı kültürleri tanımalarına olanak sağlayan organizasyonlar bütünüdür.

Yurt dışı eğitim acentaları olarak bizler her gün yüzlerce danışana dünyadaki son trendleri takip ederek, yurt dışı eğitim programları hakkında bilgi ve tecrübelerimizi aktarmaktayız.

Bazen en basit haliyle “Yurt dışı eğitim ne kadar?” tarzında sorulara bile makul açıklamalar bularak bu devasa organizasyonun yapı taşlarını sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

Yurt dışı eğitim yukarıda da belirttiğimiz üzere belki farklı kültürleri, dilleri ve modelleri ile binlerce farklı olasılığı içermektedir. Örnek vermek gerekirse, yurt dışında üniversite okumak isteyen bir danışanın, öncelikle eğitim almak istediği alanın belirlenmesi, bu alanda eğitim alabilecek dil becerisine sahip olup olmadığının anlaşılması, hangi dilde hangi ülkenin uygun olacağına dair ön değerlendirmenin yapılarak tercih edilen ülkelerde eğitim maliyetlerinin, vize alım süreçlerinin ve yaşam standartlarının irdelenmesi gerekir.

Yurt dışı eğitim denildiğinde ülkemizin dışında kalan ülkeleri tek bir çatı altında bütünleştirmek ve tek tip bir eğitim modeli ile eğitime dair sorulara basit cevaplar verebilmek mümkün değildir. Bu nedenle yurt dışında eğitim almak isteyen bir adayın beklentilerinin ve imkanlarının detaylı analizinin gazeteciliğin mottosu 5N 1K temelinde yapılması gerekir.

Ne? Nasıl? Niçin ? Nerede? Ne Zaman ve Kim?

Yurt dışında geleceğinizi şekillendirmeye yardımcı olabilecek bir tecrübeye mi ihtiyacınız var? O halde tavsiyemiz: “Hayallerinizi Ertelemeyin!”

Lütfen unutmayın! Danışmanlığımız ücretsizdir.

Hayatın macerasına STEB ile atıl.

Yurt Dışı Eğitim Programları

Öğrenci Görüşleri

  • Herkesin bir hayali vardır benimde olduğu gibi. Başlangıçta aklımda, hayalimde iki ülke vardı ve bunlardan birisi benim için uygun bir adım değildi. Ben Kemal abiyi dinledim ve diğer hedefime yoğunlaştık ve bundan sonuna kadar pişman değilim çünkü şuanda Kemal abi sayesinde hayalim gerçeğe dönüştü ve şuanda amerikada yaşama fırsatı yakaladım. Hayallerinizi ertelemeyin, ve hayallerinize ulaşmaktan sakın korkmayın. Dürüstlük ve profesyonelligi bir arada bulunduran bir şirket, eğer hedefiniz sizin icin uygun bir adimsa bunun için en sağlam adımları atac... Read More
  • Uzun zamandır hayalim olan ülkeyi, Amerikayı görme fırsatı yakaladım. hem staj yapıyorum hem burayı geziyorum. herşeyde çok ilgilendiler, The broome hotelde çalışıyorum, newyork'ta. Beklerim.
  • Yardimlarindan dolayi sayın Kemal bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum.Basarili ve hizli bir vize surecinin ardindan Amerika yolculugum basladi.Suanki yasadigimiz donem ve cagda gercekden boyle guvenilir insan ve insanlar bulmak cok zor.Gozunuz kapali STEB ile Amerika macerasina baslayabilirsiniz.Herkese bir tavsiyem olacaktir "Hayallerinizi ertelemeyin" Tesekkurler STEB ve Kemal Bey........
  • Hayatımda gördüğüm en yardımsever ve cana yakın insanlar. İşlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar ve çok bilgileri var. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Farklı acentalarlada görüştüm ve en uygun fiyatı burada buldum. Uçak bileti dahil paket programla geldim ve şu anda Kanada Eurocentres Toronto Dil Okulunda dil eğitimi almaktayım. Herşey için teşekkür ederim.
You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!